Itxaropena Ikastola

Ikastolako Langilegoa

Zuzendaritza taldea

Guruzne Ezkurra

Guruzne Ezkurra

Zuzendaria

Endika Santxez

Endika Santxez

DBHko Koordinatzailea

Saioa Ceballos

Saioa Ceballos

Ikasketa Burua

Hodei Donnay

Hodei Donnay

Komunikazioa

Saioa Fernández

Saioa Fernández

Idazkari Orokorra

Ander Alaña

Ander Alaña

Orientatzailea

Janire Aira

Janire Aira

Haur Hezkuntzako Koordinatzailea

Zuriñe Sánchez

Zuriñe Sánchez

Lehen Hezkuntzako Koordinatzailea

Haur Hezkuntza – Lehen Zikloa

Leire García

Leire García

HH0 Tutorea

Laura Rivas

Laura Rivas

HH1 Tutorea

Nadia Chasco

Nadia Chasco

HH1 Tutorea

Garbiñe García

Garbiñe García

HH2 Tutorea

Andrea Plaza

Andrea Plaza

HH2 Tutorea

Haur Hezkuntza – Bigarren Zikloa

 Janire Aira

Janire Aira

HH3 Tutorea

Itsaso Landabaso

Itsaso Landabaso

HH4 Tutorea

Iratxe Miranda

Iratxe Miranda

HH4 Tutorea

Izaskun Bilbao

Izaskun Bilbao

HH5 Tutorea

Hodei Donnay

Hodei Donnay

Ingelesa

Lehen Hezkuntza 1-2-3

Bego Blanco

Bego Blanco

LH1 Tutorea

Amaia Mendizabal

Amaia Mendizabal

LH3 Tutorea

Susana Molledo

Susana Molledo

LH1 Tutorea

Bego Ibarretxe

Bego Ibarretxe

LH2 Tutorea

Koldo Zuñiga

Koldo Zuñiga

LH2 Tutorea

Ana Tere Martínez

Ana Tere Martínez

LH3 Tutorea

Lehen Hezkuntza 4-5-6

Bego Rueda

Bego Rueda

LH4 Tutorea

Nagore Bocos

Nagore Bocos

LH6 Tutorea

Rakel Arce

Rakel Arce

LH4 Tutorea

Elena Ortueta

Elena Ortueta

LH5 Tutorea

Ainhoa Barredo

Ainhoa Barredo

LH5 Tutorea

Mertxe Gómez

Mertxe Gómez

LH6 Tutorea

Irakaslegoa

Maialen Monduate

Maialen Monduate

Ingelesa

Eder Garatxana

Eder Garatxana

Irakasgaiak

Zuriñe Sánchez

Zuriñe Sánchez

Irakasgaiak

Bego Ibarra

Bego Ibarra

Irakasgaiak

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

Aitor Larrauri

Aitor Larrauri

DBH1 Tutorea

Egoitz Rodríguez

Egoitz Rodríguez

DBH2 Tutorea

Sabina Bekoetxea

Sabina Bekoetxea

DBH1 Tutorea

Estibaliz Salazar

Estibaliz Salazar

DBH3 Tutorea

Eider Agüero

Eider Agüero

DBH1 Tutorea

Julen González

Julen González

DBH4 Tutorea

Amara Ostolozaga

Amara Ostolozaga

DBH2 Tutorea

María Pereda

María Pereda

DBH4 Tutorea

Larraitz Morentin

Larraitz Morentin

DBH3 Tutorea

Bego Martínez

Bego Martínez

DBH3 Tutorea

Irakaslegoa

Endika Santxez

Endika Santxez

Irakasgaiak

Agueda Laraudogoitia

Agueda Laraudogoitia

Irakasgaiak

Irati Otero

Irati Otero

Arte Hezkuntza

Bego Ibarra

Bego Ibarra

Irakasgaiak

Orientazio Taldea

Esti Arce

Esti Arce

Orientatzailea

Anne Barandiaran

Anne Barandiaran

Pedagoga Terapeutikoa

 Raquel Pereda

Raquel Pereda

Pedagoga Terapeutikoa LHn

Ander Alaña

Ander Alaña

Orientatzailea

Jessica López

Jessica López

EAE Hezitzailea

Janire Miguel

Janire Miguel

EAE Hezitzailea

Esther López

Esther López

EAE Hezitzailea

Ikastolako zerbitzuak

Saioa Fernández

Saioa Fernández

Idazkari orokorra

Ohiana Macías

Ohiana Macías

Finantzia arduraduna

Eneritz Amias

Eneritz Amias

Harrera Zerbitzua / Eskola Kanpoko Ekintzen Arduraduna

Azucena Díaz

Azucena Díaz

Mantenuko arduraduna

Jantokia

Esti Antizar

Esti Antizar

Jantokiko koordinatzailea

Vanessa Quiroga

Vanessa Quiroga

Monitorea

Arantza Muerza

Arantza Muerza

Office

Itziar Urruela

Itziar Urruela

Monitorea

Irune Galán

Irune Galán

Monitorea

Iraide Robledo

Iraide Robledo

Monitorea