Itxaropena Ikastola

Equipo de la Ikastola

Zuzendaritza Taldea

Jose Luis Elorza

Jose Luis Elorza

Zuzendaria

Saioa Ceballos

Saioa Ceballos

LH Bigarren Zikloko Koordinatzailea

Guruzne Ezkurra

Guruzne Ezkurra

Ikasketa burua

Sabina Bekoetxea

Sabina Bekoetxea

DBHko Koordinatzailea

Garbiñe García

Garbiñe García

HH Lehen Zikloko Koordinatzailea

Saioa Fernández

Saioa Fernández

Idazkari Orokorra

Zuriñe Sánchez

Zuriñe Sánchez

HH Bigarren Zikloko Koordinatzailea

Esti Arce

Esti Arce

Orientatzailea

María Luisa Cotón

María Luisa Cotón

LH Lehen Zikloko Koordinatzailea

Haur Hezkuntza – Lehen Zikloa

Andrea Plaza

Andrea Plaza

HH0 Tutorea

Garbiñe García

Garbiñe García

HH1 Tutorea

Nadia Chasco

Nadia Chasco

HH2A Tutorea

Leire García

Leire García

HH2B Tutorea

Haur Hezkuntza – Bigarren Zikloa

Ainhoa Barredo

Ainhoa Barredo

HH3B Tutorea

Hodei Donnay

Hodei Donnay

HH5B Tutorea

 Janire Aire

Janire Aire

HH4A Tutorea

Mikel Basterretxe

Mikel Basterretxe

Ingelesa

Izaskun Bilbao

Izaskun Bilbao

HH4B Tutorea

Maitane Escudero

Maitane Escudero

PTa

Zuriñe Sánchez

Zuriñe Sánchez

HH5A Tutorea

Miren Cirbián

Miren Cirbián

HH3A Tutorea

Lehen Hezkuntza – Lehen Zikloa

Bego Ibarretxe

Bego Ibarretxe

LH1A Tutorea

Rakel Arce

Rakel Arce

LH3A Tutorea

Koldo Zuñiga

Koldo Zuñiga

LH1B Tutorea

Amaia Mendizabal

Amaia Mendizabal

LH2A Tutorea

Ana Tere Martínez

Ana Tere Martínez

LH2B Tutorea

Bego Rueda

Bego Rueda

LH3B Tutorea

Lehen Hezkuntza – Bigarren Zikloa

Mertxe Gómez

Mertxe Gómez

LH4A Tutora

Saioa Ceballos

Saioa Ceballos

LH6A Tutorea

Elena Ortueta

Elena Ortueta

LH4B Tutorea

Susana Molledo

Susana Molledo

LH5A Tutora

Bego Blanco

Bego Blanco

LH5B Tutorea

Nagore Bocos

Nagore Bocos

LH6B Tutorea

Irakaslegoa

Eder Garatxana

Eder Garatxana

Mikel Basterretxe

Mikel Basterretxe

Maialen Monduate

Maialen Monduate

Derrigorrezko Bigarren Hezkuntza

Alazne Molinuevo

Alazne Molinuevo

DBH1A Tutorea

Bego Martínez

Bego Martínez

DBH3B Tutorea

Egoitz Rodríguez

Egoitz Rodríguez

DBH1B Tutorea

María Pereda

María Pereda

DBH4 Tutorea

Mikel Beroitz

Mikel Beroitz

DBH2A Tutorea

Endika Santxez

Endika Santxez

DBH2B Tutorea

Esti Kerexeta

Esti Kerexeta

DBH3A Tutorea

Irakaslegoa

Sabina Bekoetxea

Sabina Bekoetxea

Estibaliz Salazar

Estibaliz Salazar

Julen González

Julen González

Agueda Laraudogoitia

Agueda Laraudogoitia

Amara Ostolazaga

Amara Ostolazaga

Ohiana Macías

Ohiana Macías

Orientazio Departamentua

Esti Arce

Esti Arce

Orientatzailea

Gotzon Ajuria

Gotzon Ajuria

Orientatzailea

 Raquel Pereda

Raquel Pereda

LH Pedagoga Terapeutikoa

Janire Miguel

Janire Miguel

EAE Hezitzailea

Jessica López

Jessica López

EAE Hezitzailea

Ikastolako Zerbitzuak

Saioa Fernández

Saioa Fernández

Idazkari Orokorra

Azucena Díaz

Azucena Díaz

Mantenuko arduraduna

Ohiana Macías

Ohiana Macías

Finantzia arduraduna

Jantokia

Esti Antizar

Esti Antizar

Jantokiko koordinatzailea

Itziar Urruela

Itziar Urruela

Monitorea

Arantza Muerza

Arantza Muerza

Office

Vanessa Quiroga

Vanessa Quiroga

Monitorea

Eneritz Amias

Eneritz Amias

Monitorea

Irune Galán

Irune Galán

Monitorea

Iraide Robledo

Iraide Robledo

Monitorea